Megye: Csongrád
Város: Szeged
Kategória: Ingatlan keres, kínál, albérlet
Honlap:
Részletek...Letisztultság, melegség és praktikusság - minden, ami egy modern otthonhoz kell!
Kiadóvá vált a Pacsirta utcában ez az új építésű, 46m2-es, 1.emeleten elhelyezkedő erkélyes lakás, amely tökéletes harmóniát teremt a modern minimalizmust képviselve, miközben a skandináv stílusjegyek megjelennek benne. A fehér és fa árnyalatú bútorok, valamint a laminált padló egysége nyugodt, barátságos atmoszférát ad. Fűtését tekintve a legújabb kivitelestéseknek köszönhetően hőszivattyús fűtés került kialakításra,- míg a hűtést klíma biztosítja.
Az előszobában praktikus tároló, a fürdőben zuhanyzó, mosógép és WC található.
A nappali és a konyha egy légtérben kapott helyet, U-alakú konyhával, ahol minden beépített gép megtalálható - tökéletes a mindennapokhoz vagy vendégfogadáshoz.
A gardrób külön helyiséget kapott tolóajtóval, így mindig rendezett marad a lakás.
A bejárat előtt egy kis elszeparált " terasz " került kialakításra, a fedett erkély pedig igazi pluszt ad: akár reggeli kávé, akár esti pihenés helyszíne lehet.
A lakáshoz tartozik egy saját udvari beálló is ( 4.számú ), a bérleti díj magába foglalja a beálló árát is.
Ez a lakás azoknak szól, akik szeretik az átlátható, harmonikus tereket - ahol minden részlet a funkcionalitásról és az esztétikumról szól.
Bérleti díj: 210.000Ft
Közös költség: 17.891Ft
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
06309433385 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388925